Niestety nie jest to sprawa tak prosta jak wydaje się początkującym kulturystom czy paniom trenującym fitness. Aby właściwie dobrać odżywki na przyrost masy mięśniowej potrzebna jest spora ilość informacji. Począwszy od tych podstawowych, czyli: wiek, waga, wzrost. Poprzez informacje o stanie zdrowia i poziomie tkanki tłuszczowej, informacje o diecie – dzienna ilość posiłków oraz planowany bilans kaloryczny.

A na informacjach o treningu kończąc. Dopiero opierając się na przekazanych od kulturysty wiedzy możemy udzielić odpowiedzi, który suplement czy zestaw odżywek będzie właściwy na przyrost masy, odchudzanie czy kształtowanie siły.

Przygotowanie i rozpisanie dawkowania odżywek na przyrost masy.

Przygotowany przez nas harmonogramy i sposób dawkowania odżywek jest rozpisany zgodnie z zaleceniami producentów. Autorskie uwagi do harmonogramu i sposobu dawkowania suplementów, które odbiegają od zaleceń producentów, są dokonywane na podstawie naszych własnych doświadczeń i obserwacji.

Zastosowanie się do tych uwag wymaga indywidualnej konsultacji z lekarzem lub trenerem. Podsumowując: najprostsza droga do dobrania właściwej odżywki na przyrost masy prowadzi przez centrum.suplementacji.pl.

Czego należy wymagać od sklepu internetowego dla kulturystów, w którym kupujemy odżywki na przyrost masy?

Rola kulturystycznego sklep z odżywkami to nie tylko sprzedaż produktów. To przede wszystkim pełna obsługa przed i po sprzedaży suplementów. Przed transakcją należy ustalić optymalny dla potrzeb i możliwości Klienta zestaw odżywek – natomiast po transakcji należy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące dawkowania i stosowania suplementów diety.