Odchudzanie z brzucha nie jest łatwe. Sama miałam z tym spore problemy. Płaski brzuch to nie tylko ciężka praca i zmuszanie się do pewnego wysiłku, to również myślenie i zachowanie. Tak jak łatwo jest mi zgrubną tak trudniej jest schudnąć dlaczego tak się dzieje?

Problemem są nawyki. Niestety sama mam ich wiele a zwłaszcza tych żywieniowych. Kiedyś miałam bardzo zły nawyk, który nie pomagał w odchudzaniu z brzucha. Zawsze po posiłku, którego często niedojadałam, sięgałam po czekoladę. Tak to było moim nawykiem, którego nawet nie zauważałam. Ba nawet nie widziałam w tym nic złego.

Nawyki w odchudzaniu z brzucha mogą być sprzymierzeńcem jak i wrogiem. Płaski brzuch również wymaga wyrobienia nawyków, ale tych które Ci pomagają. Dzięki temu nie będziesz musiała długo myśleć co robić, aby schudnąć z brzucha. Po prostu odruchowo będziesz czuć co robić, aby schudnąć z brzucha. Chcę Ci dziś pokazać kilka sztuczek, które warto aby się stały nawykiem dla szybkiego odchudzania z brzucha.

Najpierw chcę, abyś sama zobaczyła jakie masz złe nawyki w swoim odchudzaniu…może jesz w nocy, jesz po za dietą, często sięgasz po przekąski, dojadasz za dzieci? To nawyki, które bardzo przeszkadzają schudnąć z brzucha. Wiem, ze czasem jest ciężko oszukać głód ale wtedy warto mieć wyrobiony inny nawyk kiedy czujesz głód.

Nawyki a odczuwanie głodu

Zatem jeśli czujesz się głodna i nie wiesz jak oszukać głód, szybko sięgaj po warzywa i owoce. To doskonale potrafi zatrzymać poczucie głodu. Jednocześnie diety zwykle promują warzywa i owoce. Taki nawyk pomoże Ci utrzymać metabolizm i sprawi, ze szybciej schudniesz z brzucha.

Inną ciekawą sztuczką, która Ci bardzo p0lecam to chodzenie na zakupy. Tak jest sama chodź kupuj w sklepie czy rano na targu. Co ma jednak wspólnego kupowanie ze skutecznym odchudzaniem z brzucha? Może Ci się wydawać, ze bardzo niewiele, ale prawda jest inna. Owszem zawsze chodź na zakupy…najedzona. Zobaczysz, ze wtedy będziesz kupować zupełnie inaczej niż na pustym żołądku. Kupując kiedy musisz walczyć z głodem, będziesz wybierać te produkty, które są niezdrowe.