Wiele teorii nie tylko naukowych potwierdza, to iż dieta krajów wschodu, pokazuje jak można szybko schudnąć. Jedną z nich jest dieta z Okinawy.

Japonki znacznie różnią się od wszystkich kobieta na świecie, przede wszystkim, to iż posiadają znacznie mniej tłuszczu i wolniej się starzeją i bardzo długi żyją To wszystko można osiągnąć dzięki diecie

Jakie są zatem efekty diety z Okinawy?

Dość zaskakujące. Dieta bowiem w głównej mierze opiera się na roślinach, a dokładnie w 80 procentach, dzięki takiej diecie na efekty długo nie trzeba czekać.

Zatem jak wygląda podstawowe menu diety z Okinawy?

Bardzo prosto: świeże warzywa, owoce, soja, kwasy omega 3 i trochę pieczywa. Rzecz jasna dieta to nie wszystko liczy się jeszcze ruch, ale w japońskim stylu czyli spacery, prace w ogrodzie, taniec i relaksacja.

Czy ta dieta pomoże zgubić brzuch?

Na pewno jest doskonała i bardzo precyzyjna, oto dodatkowe wskazówki jakie proponuje dieta dla szybszego odchudzania:

Jedź potrawy zróżnicowane używaj mieszanek warzyw, owoców, ryb i ziół
Jedz warzywa, owoce, soję, ryby, słodkie ziemniaki, nasiona, zioła i orzechy
Unikaj wszystkiego tego co jest przetworzone lub tzw. półproduktów.
Nie kupuj żadnych tabletek na odchudzanie
Korzystaj z ruchu, nie musisz ćwiczyć jak szalona, po prostu tańcz, ćwicz relaksacyjnie, medytuj

Całkiem proste, przyjemne i skuteczne, można zmienić swoje nawyki żywieniowe, skutecznie schudnąć, zachować młodość no i wreszcie cieszyć się życiem. Dieta pozwoli nie tylko na zrzucenie kilku kilogramów czy schudnięcie z brzucha, ale również przywróci równowagę dla organizmu. To na pewno coś więcej niż tylko dieta ze zwykłym jadłospisem, to nawet filozofia życiowa.